Prekių katalogas

Žaidimas Loto Vabzdžiai

 • Žaidimas Loto Vabzdžiai

  Kodas: 5904238002254
  12.60
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 

  Stalo žaidimas Lietuvos gyvūnai LOTO Vabzdžiai. Matmenys: 21,5x4x15cm.

 • Stalo žaidimas iš serijos „Lietuva širdyje“. Pažink Lietuvos gyvūnus žaisdamas!

  Rinkinį sudaro 4 dvipusės žaidimo lentelės, 24 kortelės ir žaidimo taisyklių lapas. Kiekvienoje lentelėje pavaizduoti 6 vabzdžiai. Vienoje lentelės pusėje jie yra spalvoti gamtos apsuptyje, kitoje pusėje vaizduojami vienspalviai jų šešėliai ir ties kiekvienu užrašytas pavadinimas. Žaidimo kortelėse jų paveikslėliai yra tik vienoje pusėje. Visi šie vabzdžiai aptinkami Lietuvoje. Tad žaisdami šį žaidimą ne tik patirsite daug smagių akimirkų, bet ir geriau pažinsite mūsų šalies gyvūnus, išmoksite jų pavadinimus.

  Naudojantis šiuo rinkiniu galima žaisti daug smagių žaidimų:

  Dėlionė vienam žaidėjui. Pasirinkite, kurioje žaidimo lentelių pusėje žaisite: spalvotoje ar su šešėliais. Žaidėjo užduotis – teisingai kortelėmis užpildyti lenteles, t. y. žaidėjas kortelę padeda toje žaidimo lentelės vietoje, kurioje pavaizduotas tas pats gyvūnas.

  Loto. Pasidalinkite žaidimo lenteles ir sutarkite, kurioje pusėje žaisite: spalvotoje ar vienspalvėje. Korteles užverskite ir išmaišykite. Žaidėjai iš eilės atverčia po vieną kortelę. Jei kortelėje ir ją atvertusio žaidėjo žaidimo lentelėje („loterijos biliete“) yra pavaizduotas tas pats gyvūnas, kortelė lieka šiam žaidėjui, o jei ne – kortelė užverčiama ir padedama atgal. Loteriją laimi tas, kuris pirmasis surenka 6 korteles ir jomis užpildo visą savo žaidimo lentelę.

  Pažiūrėk ir surask. Keturias žaidimo lenteles padėkite ant stalo taip, kad jos taptų viena didele žaidimo lenta. Korteles užverskite ir išmaišykite. Žaidimo vedėjas atverčia po vieną kortelę ir parodo ją visiems žaidėjams. Žaidėjų užduotis – surasti tokį patį paveikslėlį žaidimo lentoje. Atversta kortelė atitenka tam žaidėjui, kuris pirmasis parodė teisingą paveikslėlį. Žaidimą laimi daugiausiai kortelių surinkęs žaidėjas.

  Rekomenduojamas žaidėjų amžius: 3–10
  Žaidėjų skaičius: 1–4 

  _______________________________________________________________________________________________________________________________________

     CE ženklas - produktą įvertino gamintojas ir jis laikomas atitinkančiu ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus. 

   

  Įspėjimas!
  Jei prekė turi smulkių detalių, netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. 

   

  Prekės atspalvis arba dizaino detalės gali skirtis nuo matomų nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad pristatymo terminai gali skirtis nuo nurodytų užsakymo pateikimo metu ir / arba Tavo užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį (tokiais atvejais, Pirkėjas yra nedelsiant apie tai informuojamas).