Prekių katalogas

Žaidimas Jausmų pasaulis

 • Žaidimas Jausmų pasaulis

  Kodas: 4779030060204
  20.50
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 

  Lavinamasisi stalo žaidimas "Jausmų pasaulis". Dėžutės matmenys: 33x22x4cm. Tinka vaikams nuo 6 metų amžiaus.

 • Psichologinis lavinamasis žaidimas „Jausmų pasaulis” – tai žaidimas 6 – 14 metų vaikams, skirtas padėti geriau pažinti ir išsakyti savo ir aplinkinių žmonių jausmus, išmokti juos tiksliau įvardinti, bandyti pamatyti situacijas kitaip.

  Jausmų pasaulis yra sudėtingas, jame nelengva orientuotis. Jis įtakoja kiekvieno žmogaus elgesį, todėl yra svarbu mokėti atpažinti tiek savo, tiek kitų žmonių jausmus.Jausmai, skirtingai nei elgesys, nėra nei geri, nei blogi. Mūsų visų elgesys susijęs su jausmais, ir kartais būna sunku patiems susigaudyti savo jausmuose. Toje pačioje situacijoje žmonės gali jaustis skirtingai arba jausti iš karto keletą skirtingų jausmų, todėl žaidime nėra neteisingų atsakymų.

  Žaidimo vedėjas (suaugęs: pedagogas, psichologas, socialinis pedagogas, mama ir kt.) yra aktyvus žaidimo dalyvis, kuris turi padėti vaikams surasti tinkamus sprendimus.

  Žaidimo komplektą sudaro:

  žaidimo lenta,
  kauliukas,
  keturios spalvotos žaidėjų figūrėlės,
  trijų etapų – miško, miesto ir dangaus – klausimų kortelės (iš viso 46).
  Klausimų kortelės yra suskirstytos į tris sudėtingumo lygius, kuriuose su skaičiumi 2 yra lengviausi klausimai, su skaičiumi 4 – vidutinio sudėtingumo klausimai ir 6 – sudėtingiausi klausimai. Spalvinga žaidimo lenta padeda sukurti atitinkamos aplinkos nuotaiką, o įvairių sunkumo lygių klausimai žaidimą dar labiau intriguoja.

  Spalvinga žaidimo lenta padeda sukurti atitinkamos aplinkos nuotaiką, o įvairių sunkumo lygių klausimai žaidimą dar labiau intriguoja. Žaidimo vedėjas (suaugęs: pedagogas, psichologas, socialinis pedagogas, mama ir kt.) – irgi aktyvus žaidimo dalyvis, kuris turi padėti vaikams surasti tinkamiausius sprendimus jausmų pasaulyje.